9 názorů na “Jak se ubránit manipulátorům a neuvysvětlovat se k zoufalství

 1. radka napsal/a:

  Dobrý večer, zhlédla jsem první tři části, chtěla bych pokračovat dál.
  Radka Rossmanitová

  • vytriezvenie napsal/a:

   až očo otváram. zisťujem tu po rokoch , ze moje vnutorné pocity boli vždy spravne hoci boli manipulatorom v mojej blizkosti označované za moje nálady ” a pozeraš sa nato posvojom” a nikdy nikdy nedošlo k zmene v jeho postojoch ku mne. tu som sa dozvedela ze k tej zmene ani nikdy nedojde

 2. alena napsal/a:

  Perfektný kurz. Úžasný. Konkretizace – WAU. Ďakujem za návod ako tvoriť otázky. Už dávno som nepočula niečo tak dobré a praktické, čo sa okamžite dá skúsiť v praxi.

 3. Hana Foltýnková napsal/a:

  Moc děkuji, krásně metodicky podané – krok za krokem. Nevěděla jsem, že existuje takto praktický návod, jak se nenechat zatáhnout do předem prohrané konverzace. Veliké díky!

 4. Eva napsal/a:

  Veliké díky za tento kurz i za vpravdě jarní probuzení následované obrovskou úlevou od nashromážděné viny. Po tolika letech už vidím každičký den, kudy si mě ten můj rozkvetlý narcis vodí, a už jsem mu taky úspešně zahrála Ovčáci čtveráci. Jako mávnutím kouzelného proutku vycouval a začal bejt milej, skoro jako v začátcích našeho, ehm, soužití. Brrrr!

 5. Marta Joanidisová napsal/a:

  Před dvěma roky jste mi velice pomohl, ale nic nejde udržet napořád a zase se mi vrátil pocit zmaru a vlastní nedostačivosti. Ještě, že jsem si na Vás znovu vzpomněla a tentokrát je návrat k sobě sama rychlejší a o něco méně bolestivější. Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.