První nástroj automatizované obrany na světě

Říkám si, že teď už to konečně napíšu. To, co jsem chtěl napsat minule a něco z toho nakonec bylo. Ale něco jinýho, než jsem si představoval, že se tím budete kochat. Když tvořím, nemám plán, jenom nápad. A ten nápad se vždycky ukáže, že byl jenom kamufláží, která měla odvést moji cenzurující pozornost od toho skutečného, nevědomého plánu. Tak už se s tím neperu a naprosto důvěřuji svému nevědomí …

… že mě zase ztrapní.

Ono totiž to, o čem chci psát, je tak zabavný, až je to, život ohrožujícím způsobem, k popukání. Kus softwaru. Hahaha. Velká legrace, co? Dá se v tom klikat, psát text, koukat na to, co jsem zadal a když už vám to nepůjde zadávat, tak si nechat pomoct. No pomoc! A proč vás s tím otravuju?

Protože proto a je to váš problém, že to nechápete!

Je vám tahle věta příjemná? Víte, proč je agresivní? A víte vůbec, jak na ní reagovat? No a proto, že nevíte, tak to je přesně ten důvod, proč takovou větu budete do toho systému zadávat. Chca nechca. Spíš chca, protože vám stejně nic jinýho už nezbude. Trpíte ve spárech psychopatů a tenhle nástroj vám přinese úlevu a kontrolu nad situací.

Aha! Kecáš!

Nebudu vám to vysvětlovat. Nevíte zbla nic. No a o tom je právě ten softwarový kousek, který jsem pro vás předvedl. Takové programátorské salto mortále na mém portále, které se po dopadu stalo nástrojem, který vás ochrání.

Ochrání? Před čím?

No, zatím to vypadá, že přede mnou. Když si do toho systému zadáte to, co tady píšu a budete postupovat krok za krokem podle návodu, který vám tam ještě napíšu, tak …


Tak co? Sakra, konečně už, tak se vyjádři, leze to z tebe jak z chlupatý deky, Tomáši!

No, vďyť už jsem to všechno napsal. Vy jste to pořád nepochopili? Tak já už fackt nevim, jak vám to mám vysvětlit. Prostě tady existuje software Bezpečný viny, kam se zaregistrujete a můžete tam zadávat texty, fráze, konverzace, kterejma na vás psychopati, narcisové, manipulátoři a miláčkové, útočí a následovat implementovanou metodiku a nechat si generovat chirurgicky přesné obranné reakce dle metodiky Bezpečné viny. Co je na tom tak nepochopitelnýho?

Ale, kde to je?


Zatím je ten systém k dispozici klientům, se kterejma aktuálně konzultuju. Protože když jim tam něco nejde, tak jim hned nahodim řešení, jak konstrukci obrany dokončit. Pak to nabídnu klientům, se kterými jsem kdy konzultoval. To už by vydalo na malý město. A pak všem absolventům kurzů Bezpečný viny. Bez základního know-how, jak se konstruuje obrana proti toxickým jedincům, vám bude nástroj, který znásobí Vaše možnosti, stejně k prdu. To by bylo jako používat motorovou pilu bez návodu a v těžkém afektu. To byste si akorát ublížili.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.