Něco, co je atrakce senzace, světový unikát

Velevážené publikum. Vítejte v naší nebezpečně nevinné manéži, kde se vám demaskují ti největší agresoři vašeho života. Učíte se je tu krotit a zabránit tomu, aby sežrali vás nebo někoho vám blízkého. Ocaď pocaď je to standartní začátek, nebo spíš průběžné pokračování příběhu bezpečné viny a toho čím se na těhle stránkách zabýváme.

Ale teď se stalo NĚCO!

A je to fakt něco s velkym N, velkym E, s velkym C, velkym O a dokonce …. ! S velkým háčkem nad E. Ano, právě jste byli svědky prvního velkého háčku v historii lidstva. Správně tušíte, že jsem ve škole tu češtinu miloval a vůbec nemám potřebu jí to teď vracet. Ani trošičku se nemstím. Posraný slohovky.


Ale k věci. Znalci mé metodiky už ze sebe reflexivně vyhrkli: Co něco? Kdy to bude něco? Proč je to něco? Jak mám chápat něco? Bude to něco za něco? Pro Ně, co? Je to něco vůbec něco?

Něco takového už tu přece bylo!

Má nebezpečná neviňátka, nebylo! V tom je právě něco vtipného, že? Právě, že něco takového tu ještě nikdy nikde nebylo. Takže si ani nedokážete představit, že to vůbec něco může být. A to je teprv něco. Napínám vás, frustruju a vy už to tady teď fakt čtete jenom proto, abyste si ověřili svojí hypotézu, svůj pocit, že tenhle text je úplně o ničem.


Hm. A to je přece něco. To jsou emoce, myšlenky, fantasie, prožitky. Z ničeho nic, něco. Něco, co není, ale už to je paradox. Což je vlastně ten paradox. Takže to je něco. Něco, co teď reálně prožíváte. Emoční podstatu vnímání paradoxu.

Původně jsem chtěl psát úplně o něčem jiném, ale můj mozek si dělá co chce. Reflexivně všude hledá paradoxy a intuitivně k nim směřuje. Nebráním mu. Baví mě to. Baví mě ta představa, co to s váma dělá. Zajímají mne vaše emoce. Máme spolu vztah.

Cítíme, co cití ten druhý.


A to je teprv NĚCO!

p.s. Původně jsem chtěl fakt psát o něčem jinym. Pochlubit se skutečným světovým unikátem, který si můžete vyzkoušet, osahat a který vám má přinést reálnou hodnotu, úlevu, znalosti a dovednosti. Ale mé volné asociace mne zavedly jinam. Tak si dám ještě jednu šanci a když už jsem takhle vyblbnutej, tak mi teď snad konečne půjde napsat, co jsem chtěl napsat. Tak v příštím příspěvku se dozvíte to, co jsem chtěl původně napsat v tomhle. Hehe, upsík.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.