4 názorů na “Kážeme vodu, pijeme vinu

  1. Andrea napsal/a:

    Terka vysvětluje a je v submisivní pozici. Tazatelka mluví všeobecně a není konkrétní. Za mě tam vidím abstrakci v tom že vlastně žádná oběť si tu konferenci nemůže dovolit, výraz o nás bez nás co tím vlastně Tazatelka myslí? O kom to konkrétně mluví? Já bych chtěla vysvětlení a položila bych ji otázky..Lde přišla na to že si to obětí nemůžou dovolít? Chtěla bych aby mi vysvětlila uvedenou cenu 5000Kč, která je v tomto případě také abstrakce a je zavadějíci a nevztahuje se mě konferenci, je to za mě manipulace pro další supí komentáře a zcela mimo téma. Tazetelka za mě vyvolává pocit viny, přejímá že bude konference jen na populácáni po ramenou odborníkům ale pritom vůbec neví o čem konference bude…fabulace. Za mě….agresi tam vidím a cítím.

  2. Tina napsal/a:

    Zeptala bych se pani jaka cena a proc je podle ni adekvatni a co ji brani vyuzit moznosti vstupu zdarma a najit si levnejsi ubytovani.

  3. iva.hlavackova napsal/a:

    Paní evidentně nemá “schopnost” stát se obětí. Ale téměř to vypadá, že by se mohla pohybovat na té druhé straně vzhledem k manipulaci s informacemi. Také je to často o tom, čemu dáme přednost, viz. další příspěvek s jeans. Dále je známo, že mnohé oběti jsou nejen inteligentní, ale i velmi dobře finančně zajištěné. A ano jsou i ty oběti, které si to nemohou dovolit, ale co brání tomu, komu tyto oběti leží upřímně na srdci, založit např. Nadační fond, který jim bude platit odbornou pomoc? Nic. Navíc Bezpečná vina pomáhá těm, které jsou v ohrožení života zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.