Vstup na konferenci zdarma pro ty, kterým je vyhrožováno zabitím a pro lidi z okolí pedofilů

Na 1. Konferenci Bezpečné viny, která proběhne v Praze ve dnech 14. a 15. září, se budeme mimo jiné věnovat i tématu vydírání a vyhrožování fyzickou likvidací. K tématu mě inspiroval v posledních týdnech médii velmi probíraný případ, kdy vydírání vedlo až k vraždě slovenského novináře Jána Kuciaka.

Připomnělo mi to situaci, kterou jsem řešil s jednou ze svých klientek. Té bylo vyhrožováno fyzickou likvidací takovým způsobem, kdy od agresora dostávala doporučení, aby situaci okolo kauzy vraždy Jána Kuciaka sledovala velmi pozorně, protože ji čeká stejný osud. Klientku jsem vedl k tomu, aby se bránila nejen prostřednictvím institucionální obrany, kterou je například policie, ale především individuální formou obrany. Policie totiž případ neřešila a odložila, protože se jí v podstatě zatím nic nestalo.


Klientka nakonec byla nucena konfrontovat agresora sama – osobně z očí do očí. Protože se mnou už nějakou dobu pracovala, věděla, jak důrazná individuální obrana vypadá a povedlo se jí ho během pár desítek vteřin zahnat na útěk. K tomu vedu všechny své klienty, kteří jsou v této obraně už na mistrovské úrovni.

Člověka, který Vám vyhrožuje smrtí nebo fyzickým ublížením, je možné zahnat na útěk. Pokud se chcete setkat s některým z mých klientů, kteří to už dokázali a mají s tím zkušenosti, přijďte se 14. a 15. září inspirovat na Konferenci Bezpečné viny. Jedním z vystupujících hostů bude právě zmíněná klientka, která nemá problém o svém případu mluvit veřejně, takže věřím, že se svou historkou pochlubí, byť to pro ní byla hrůzostrašná zkušenost. Dnes – již s odstupem – svou zkušenost podává jako veselou historku, protože se cítí silná v kramflecích a neohrožená. Vždyť sama sobě dokázala, že je schopná nebezpečného psychopata zahnat tváří v tvář .

Myslím, že lidí, kteří se cítí být ohrožení a je jim vyhrožováno ať už smrtí nebo ublížením blízkým, je mezi Vámi víc. Mně osobně se to stalo zhruba před deseti lety. Proto všem, kteří se nachází v takové situaci, necítí se bezpečně, jsou bezprostředně ohroženi a nemohou si dovolit zaplatit vstup na Konferenci Bezpečné viny, nabízím vstup zdarma. Patříte-li mezi ně, ozvěte se Terce Mizerové na adresu pomoc@bezpecnavina.cz, která Vám zajistí na konferenci bezplatné místo.

Pokud tuto nabídku využijete, nemusíte se bát, že byste museli o své situaci mluvit nebo ji s nikým řešit. Jsem si vědom, že jde o choulostivá témata. Už jen to, že si poslechnete zkušenosti jiných, Vám může pomoci. Dozvíte se, že se i zdánlivě bezvýchodná situace, kdy Vám instituce odmítají pomoci, Váš problém bagatelizují, zlehčují nebo se Vám vysmívají, se dá řešit a že existují fungující postupy obrany. Budete-li mít zájem, můžete pak svou situaci probrat se mnou. Povím Vám, jaké máte možnosti efektivní obrany, aniž byste způsobili nějaké trauma sami sobě nebo svým dětem.

Kapacita na Konferenci je omezená, proto si prosím domluvte své bezplatné místo s Terkou předem na emailové adrese výše. Vaši identitu samozřejmě budeme držet v anonymitě. Toto pozvání se týká nejen lidí v bezprostředním ohrožení života, ale i těch, kteří mají ve svém okolí pedofila. Ze zkušeností se svými klienty vím, že obrana této skupiny bývá nejtěžší právě proto, že v ní jde i o děti a že právě tady instituce většinou selhávají a nefungují správně. Oběti a partneři pedofilů jsou vystavováni nedůvěře, ponižování, zesměšňování a zlehčování jejich situace.

I klienti s takovou zkušeností budou účastníky konference. Nevím, jestli budou o své situaci chtít mluvit veřejně, protože se jedná o extrémně těžké téma. I tak ale budete moci nasát informace, které Vám mohou pomoci v rozhodování, jak se bránit a jak chránit Vaše děti.

Kdo přijdete na konferenci, ať už patříte do skupiny obětí nefyzických agresorů a pedofilů, nebo Vás téma jen zajímá, budu se na Vás těšit. Vám ostatním, kterým to zrovna nevyjde, držím palce, abyste agresory zvládli zastavovat jakýmkoli dostupným způsobem (legálním a nefyzickým samozřejmě) a třeba se potkáme na některém z mých seminářů.

Přidávám ještě odkaz na článek s přepisy komunikace mezi panem Kuciakem a objednatelem jeho vraždy. Je to potenciálně zajímavý studijní materiál. Moji stávající klienti si můžou udělat rozbor, jak by reagovali oni a jestli jim přijde použitá obrana dostatečná. Můžete se podělit o své názory do komentářů nebo je napsat přímo mě a můžeme si možné reakce rozebrat.

 

2 názorů na “Vstup na konferenci zdarma pro ty, kterým je vyhrožováno zabitím a pro lidi z okolí pedofilů

 1. Tomáš Homola napsal/a:

  Ano.bohuzel jsem to zažil opakovaně
  na vlastní kůži nejen psychicky teror a vyhrožování opakované.ale i fyzické
  útoky s ošetřením v nemocnici.s tím že když přijede statni policie
  tak vám sdělí.ze příště už nepřijede
  protože.ma důležitější věci na práci….než někomu pomáhat když je opakovaně napadán.V jakém zkurv státě to žijem….jsme snad v Africe.,?platime daně.a příslušnici Policie mají snad dost vysoké platy .a jsou tam dobrovolně…
  Prosím.nezverejnovat jméno.musim totiž bydlet na druhém konci republiky.bohuzel mám strach pořád s bohužel asi oprávněný….
  Děkuji

 2. Marcela napsal/a:

  Dobrý den. Velmi mě mrzí, že jsem nemocná a nemohu na konferenci přijít. Utekla jsem od někoho,kdo mi moc ublížil a dál tak činí přes různé výhrůžky. Já jsem před ním v utajeném bydlení, on i přes moje napadení volné běhá po svobodě a bojím se, že policie hodí trestní oznámení pod koberec. Tak dobrý je to manipulátor a patologický lhář. Moc ráda Vás poslouchám na YouTube. Pomáháte mi srovnat si trochu myšlenky, uvědomit si, že mám právo se bránit a nenechat si ubližovat. Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.