Sebezkušenostní kurz Bezpečná Vina – 6 týdnů / 24 lekcí

V kurzu se aktivují vždy 4 lekce každý týden, zbytek týdne je určený ke vstřebání nových znalostí a jako rezerva, aby se účastníci v průběhu kurzu nedostávali zbytečně do stresu, že nestíhají. Na absolvování celého kurzu máte rok. Pro největší efekt je lepší vždy vypracovat nejdříve úkoly v pracovním sešitě, než se pustíte do sledování/poslechu další lekce. Držím palce, aby Vám kurz pomohl zlepšit Vaše pracovní i osobní vztahy.

 
Tento příspěvek byl přidán do Nezařazené. Přidat do záložky permalink.

2 názorů na “Sebezkušenostní kurz Bezpečná Vina – 6 týdnů / 24 lekcí

  1. Lenka Krulichová napsal/a:

    Právě jsem dokončila kurz a moc Vám děkuji, pane Poure. Rozkryl jste spoustu mých zmatků a popsal je slovy, které se mnou silně rezonovaly. Jdu makat na získávání spojení s mou emocionální strankou. Držte mi palce.
    Pro pochybovače “Tento kurz má mnohem vyšší přínos, než je jeho finanční hodnota. Jděte do toho!”

  2. Anonym napsal/a:

    Dobrý den, mám dotaz k lekci 14 Techniky obrany.
    Zaznělo, že když se oběť začne bránit konkretizovanim či vrácením do reality agresora, oběť tím způsobí že agresor začne mít kontakt s vlastními emocemi, začne je cítit a může je začít pojmenovat. Zní to trochu tak jako kdyby šlo aby se agresor, pokud ho vrátím k vnímání vlastních emocí mohl začít chovat jinak nebo se dokonce tím mohl změnit. Mám pocit, že to může v obětech vyvolat pocit, že když budou celý život takto si hlídat hranice a útoky agresora, je možné s agresorem žít. Že mu při kontaktu s jeho emocemi pomůže oběť aby se napravil. Přitom on nápravy a uznání vlastní chyby není schopen. Tak v čem agresorovi pomůžu tím že ho budu vracet do reality?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.