Podpořte bezpečnou vinu

Už víte, jaké to je, prožívat bezpečnou vinu?


Sdílejte

Doporučte Bezpečnou vinu svým přátelům, kolegům nebo příbuzným (ale u těch si dejte pozor :-). Sami nejlépe víte, jestli je utiskuje někdo manipulativní a zákeřný. Pro někoho, kdo je pod vlivem takového člověka dlouho, je leckdy těžké vyhledat pomoc a nebo si myslí, že jeho situace nemá žádné řešení a že musí trpět navždy. Zkuste jim dodat odvahu.
Podělte se o své zkušenosti

Pokud jste zažili kurz nebo individuální konzultace, nebo Vám pro Vás měl hodnotu i obsah těchto stránek, tak je můžete sepsat, namluvit, nebo zhmotnit, jak chcete a zveřejněte na facebooku, blogu, fóru, nebo jí pošlete na pomoc@tomaspour.cz .


Pošlete bezpečnou vinu do televize

Myslíte, že bezpečná vina patří do některého televizního nebo rozhlasového pořadu? Nebo byste si o tomto tématu chtěli přečíst ve svém časopise? Napište email do redakce nebo svému oblíbenému reportérovi, že máte pro ně téma, které by je mohlo zajímat a vy to přeci jako věrní diváci, posluchači nebo čtenáři dobře víte.


Zažijte bezpečnou vinu naživo

Bude se konat nějaká událost, kde by se o bezpečné vině mělo mluvit? Dejte mi o ní vědět a doufám, že se tam nakonec uvidíme :-)


Máte nějaký skvělý nápad ...

... který Vás díky bezpečné vině napadl a chtěli byste se o něj podělit, případně jej realizovat? Napište na pomoc@tomaspour.cz a zrealizujeme jej.

Co byste se chtěli o kurzu dozvědět dále

... ale báli jste se zeptat? ;-)

Co je obsahem kurzu?

Zkušenosti účastníků

Varianty (nejen) kurzu

Otestujte si osobu, které se chcete bránit

6 otázek pro návštěvníky těchto stránek

Zajímají Vás odpovědi na nejčastější dotazy?

Chcete se stát fanouškem Bezpečné viny?