Často kladené dotazy

A odpovědi na ně


Aktuálně nikoho takového ve svém okolí nemám, má pro mne kurz smysl?

Kurz pro Vás bude mít hodnotu i tak. Všichni lidé, kteří se na mne doposud obrátili, protože už byli zoufalí z toho, že řešili problém s někým, kdo je zneužíval, si najednou začali obdobných projevů všímat i u dalších lidí ve svém okolí a nabyté dovednosti pak využili i v nastavování vztahů s těmito lidmi. Naučíte se nejenom poznávat manipulaci druhých, ale také manipulaci, kterou manipulujete sami sebe k věcem, které nechcete aby se ve Vašem životě děly.Co je na počítači není pro mne, jsem rád(a), že odešlu email. Mám obavu, že to technicky nezvládnu.

Pokud se Vám podařilo otevřít tuto stránku a pustit si video, tak to jsou veškeré počítačové dovednosti, které buete ke kurzu potřebovat. V kurzu si budete pouštět videa a zpracovávat úkoly v pracovních sešitech, které si otevřete stejně, jako jste si otevřeli i tuto stránku. Odkaz s Vaším přístupem do kurzu dostanete emailem. Na odkaz bude stačit kliknout a budete v kurzu.


Musím se účastnit diskusí v uzavřené skupině a živých telekonferencí?

Účast na diskusi s ostatními účastníky kurzu je dobrovolná. Pokud se na to necítíte, tak nemusíte s ostatními sdílet svou situaci, myšlenky a pocity, které ve Vás kurz vyvolá. Práce ve skupině je součástí kuruzu proto, že významně obohacuje celý proces poznání a učení se novým věcem. Zároveň Vám umožňuje získat pohled na Vaší situaci od ostatních účastníků kurzu, což bývá pro všechny zúčastněné velmi obohacující. Nemusíte tedy být součástí podpůrné a rozvojové skupiny vůbec a nebo být jen pozorovatelem a později se rozhodnout.

Musím absolvovat kurz v nějakých konkrétních termínech?

Po vstupu do kurzu se Vám po dobu 6 týdnů budou aktivovat 4 lekce týdně. Každou lekci můžete následně absolvovat kdykoliv během následujícího roku od zahájení kurzu. Výhodou absolvování jednotlivých lekcí co nejdříve po jejich aktivaci je, že budete s ostatními členy podpůrné a rozvojové skupiny řešit stejné úkoly jako oni a tak budou více naladěni na Vaše myšlenky, protože řešíte ve stejnou chvíli tytéž úkoly. Jednotlivé lekce si po jejich aktivaci můžete pouštět v libovolnou denní i noční dobu.

Musím na kurz někam jezdit?

Nemusíte. Stejně, jako se nyní diváte na tyto stránky, tak budete přistupovat do kurzu. S pomocí svého počítače nebo mobilního telefon, tabletu, notebooku. Kurz je záměrně dělaný tak, aby umožnil přístup k informacím v něm všem bez zbytečných překážek.

Budu mít jednotlivé lekce přístupné i po jejich absolvování?

Ano. Všechny lekce jsou aktivní a přístupné po dobu jednoho roku od zahájení kurzu. Můžete se k nim tedy kdykoliv vrátit, případně znovu si vypracovat všechny pracovní sešity a porovnávat své odpovědi v čase.

Mám dotaz, ale není zde na něj odpověď, na koho se mohu obrátit?

Pro více informací mne kontaktujte na mé facebookovské stránce, emaile nebo klidně volejte. Kontakty jsou zde.

Co byste se chtěli o kurzu dozvědět dále

... ale báli jste se zeptat? ;-)

Co je obsahem kurzu?

Zkušenosti účastníků

Varianty (nejen) kurzu

Otestujte si osobu, které se chcete bránit

6 otázek pro návštěvníky těchto stránek

Zajímají Vás odpovědi na nejčastější dotazy?

Chcete se stát fanouškem Bezpečné viny?